Hokejový celek TJ Město Zbiroh dělá skvělou reklamu severní části okresu. V krajské soutěži se neztratil ani v elitní skupině, do níž vstupoval v září jako nováček.

V základní části Zbirožští odehráli 18 mistrovských utkání. S bilancí osmi výher, tří nerozhodných výsledků a sedmi porážek se záporném skóre 79:81. Znamenalo to páté místo v desetičlenném startovním poli a postup do play-off.

Ve čtvrtfinále nadstavbové fáze však borci TJ Město narazili na 4. tým po základní části. HC Chotíkov byl na d síly Zbiroha, když se v obou zápasech potvrdila kvalita soupeře. V jeho řadách nastupují totiž hráči se zkušenostmi ze zámořské NHL (např. Marek Posmyk). Obě utkání naši zástupci jednoznačně prohráli.

Úterý 3. 3. na ZS Rokycany: TJ Město Zbiroh – HC Chotíkov 1:10 (branku vsítil Bihary).

Sobota 7. 3., ZS Kooperativa, Plzeň: HC Chotíkov – TJ Město Zbiroh 8:3 (branky Zbiroha R. Pichlík, Zikmund a Dongres). Tím pro poražené premiérová sezóna v elitní A skupině krajské soutěže skončila.

Další čtvrtfinálové dvojice tvořila mužstva:

HC Saxana Group – HC Buldoci Stříbro (1. proti 8. a postup HC Saxana Group).

TJ Sokol Malá Víska proti TJ Sokol Horní Lukavice (2. versus 7. a postup TJ Sokol Malá Víska).

HC Rokycany – DTJ Klabava (třetí se šestým a postup HC Rokycany).

Do play-off nepostoupily týmy HC Pubec Plzeň (9. místo) a TJ Baník Líně (10. místo, možný sestup do skupiny B).

Po odehrání čtvrtfinále nadstavby byla sezóna předčasně ukončena z důvodu vyhlášení nouzového stavu kvůli epidemii koronaviru. Na oznámení konečných výsledků se stále ještě čeká.