Po rozpačitém startu zvedli Zbirožští hlavy. Dvakrát remizovali a potvrdili tím vydařené předsezónní soustředění na jihu Čech. Uplynulá tři kola pak borci TJ Město zvládli famózně!

Zbiroh - Losiná 8:2 (0:1, 2:1, 6:0). Po dvou částech to vypadalo naprosto vyrovnaně, ale závěr na rokycanském ledě patřil 'domácím'. Třikrát skóroval Benetka, dvakrát Roman Pichlík i Dongres a jednou Marek Pichlík. Procházka asistoval třikrát, Kleinhampl, Kala a Houdek dvakrát, Vaněk jednou.

Strašice - Zbiroh 3:6 (2:2, 1:4, 0:0). Mužstvo TJ Město Zbiroh bylo tentokrát v roli hostů, leč na důvěrně známé ploše mu to nevadilo. Proti dalšímu zástupci okresu, který zatím nezískal ani bod, se prosadili Houdek, Fríd, Kala, Roman Pichlík, Švehla a Benetka. Čtyřikrát přihrál na gól Roman Pichlík, dvakrát Procházka, jednou Obleser a Houdek. Za poražené pálil dvakrát do černého Michal Nový a jednou Klír.

Meteor Třemošná B - Zbiroh 3:5 (1:0, 1:1, 1:4). Výjezd na sever Plzeňska byl díky výtečné poslední patnáctimutovce úspěšný. Při chuti byli Houdek se třemi a Benetka s dvěma brankami. Právě Benetka byl v roli asistenta při dvou gólech, jednou asistovali R. Pichlík, Obleser a Dongres.

Přátelsky: Zbiroh navázal už během podzimu kontakty s plzeňským celkem AHC Vikingové. Po dvou těsných výhrách následoval na Štěpána s družstvem Hobby ligy výprask 2:7. Naštěstí se nikam nezapočítává a Zbiroh se může v klidu přichystat na další zápas o body. V sobotu 6. ledna se na rokycanském zimním stadionu střetne od 19.15 s Radobyčicemi.