Co vás do nevelkého okresu táhne?
Pochází odtud moje rodina, takže vztah k Rokycansku určitě mám. A pokaždé, když se objeví Rokycany nebo jejich blízké okolí na rozpise koncertů kapel, se kterými hraji, tak jsem potěšen a mám radost, že uvidím své přátele a známé.

Dvanáctého dubna vás čeká koncert s Lucií revival ve Volduchách, že? Na co se mohou návštěvníci těšit?
Ano, velikonoční koncert ve Volduchách se pomalu stává tradicí a jsme za to samozřejmě rádi. Vždy bývá skvělá atmosféra, publikum se baví, a proto se nám zde hraje opravdu dobře. S kapelou jsme udělali několik skladeb, o nichž si myslíme, že to byly opravdové hity, kterými se skupina Lucie prezentovala. Nesmím opomenout, že s sebou tentokrát přivezeme novou velkou zvukovou a světelnou show.

Jaké máte plány s touto kapelou do budoucna?
U skupiny Lucie revival je plán jasný. Prezentovat skladby tak, aby potěšily a pobavily co největší počet fanoušků.

Kromě hraní s Lucií revival, zvládáte další neméně zajímavé aktivity? Kde vás ještě mohou fanoušci vidět, slyšet…?
Jedna z mých nových aktivit je kapela Michala Šindeláře. Vzdáváme zde mimo jiné hold Jiřímu „dědkovi“ Šindelářovi a hrajeme písničky ze sólového alba Michala Šindeláře Hořely padaly hvězdy. Přímo v Rokycanech hraji s Okiii band. Je to kapela, která vystupuje na různých společenských akcích, a právě na jedné z nich jsem měl možnost doprovázet například Petra Koláře. Nyní pracuji na stavbě nové skupiny, o které se určitě brzy dozvíte.

Čeho chcete v životě dosáhnout? Týká se to rovněž hudební branže?
Nedávná zkušenost se skupinou Support lesbiens mě jen utvrdila v tom, kterým směrem se chci vydat, a že muzika je můj život. Chci dosáhnout toho, abych mohl dělat hudbu na profesionální úrovni. Své cíle a sny mám ale i v soukromém životě. Na ty naštěstí nejsem sám.