V polovině září skončila další letní sezóna městského koupaliště. Zatím nemáme spočítanou ekonomiku provozu, ale vypadá to přibližně jako minulý rok.

Z našeho pohledu hodnotíme sezónu jako zdařilou. Pro návštěvníky byla připravena po celou dobu kvalitní voda a upravené travnaté plochy. Velmi nás potěšila vytíženost nového hřiště na nohejbal, které jsme si udělali vlastními silami. Pro další sezónu se pokusíme připravit ještě jedno hřiště na volejbal.

Do 31. října měli pronajímatelé kabinek vrátit klíče. Bohužel, několik jedinců se neobtěžovalo klíče vrátit a tím porušili návštěvní řád koupaliště. U těchto kabinek budou vyměněny zámky a kabinky budou nabídnuty novým zájemcům, kterých máme dost.

V této době se začínají zvyšovat návštěvy krytého bazénu. Vzhledem k neustálým poruchám systému uzamykání šatních skříněk a pokladního systému město investovalo nemalé prostředky do výměny celého systému. Výběrové řízení bylo již ukončeno a vybraná firma do 14. prosince provede výměnu pokladního systému a osazení nových šatních zámků. Plavecký bazén se nebude zavírat, výměna bude probíhat za provozu a proto žádáme návštěvníky v tuto dobu o trpělivost.

Ještě bych chtěl upozornit na další ročník mistrovství ČR ve fotografování pod vodou v sobotu 4. prosince od devíti do dvanácti hodin. V tuto dobu bude plavecký bazén pro veřejnost uzavřen. Činnost potápěčů mohou zájemci sledovat z prostor občerstvení nad bazénem.