O čem je řeč? O muzikantech. O všech těch, kteří nám, zejména v pátečních a sobotních večerech, rozdávají radost. Hrají a zpívají na plesech, tanečních zábavách koncertech. Žijí mezi námi a my o nich víme mnohdy jen, že hudba je jejich velkým koníčkem. Většinou celoživotním.

A tak Rokycanský deník přichází s anketou, kde budeme společně se čtenáři Deníku na webu www.rokycansky.denik.cz hledat nejoblíbenější interprety okresu Rokycany.

Je nám jasné, že nejlepšího zvolit nelze. Kdo totiž, a hlavně jak, rozhodne o tom, že někdo je v této branži nejlepší? Ten, co má nejvyšší či snad nejhlubší hlas? Kdo dokáže hrát předlouhé party bez not? Kdo přiláká nejvíce lidí do sálu? Kdo má nejvíce přídavků? Je to jen na vás, milí čtenáři.

Nehledáme toho nejlepšího. Hledáme nejoblíbenějšího. A o něm, či lépe řečeno o nich, rozhodnete právě vy v hlasování. Proto vás prosíme, abyste na adresu naší redakce jakýmkoliv způsobem zaslali své nominační tipy na hudebníky, které bychom měli zařadit a které bychom neměli opomenout.

Anketa není žánrově omezena, proto hledáme hudebníky ze všech hudebních žánrů.

Své tipy zasílejte prostřednictvím e-mailové pošty na adresu redakce.rokycany@denik.cz, telefonicky na číslech 371 72 54 19 nebo 371 72 53 93, případně osobně do redakce Rokycanského deníku, Jiráskova 214/I, Rokycany. Vždy uveďte, že se jedná o nominaci do ankety pro Rokycansko!

Své favority, kteří musí být z okresu Rokycany (v kategorii skupina roku je podmínkou zařazení na anketní kupón, aby alespoň dva členové byli z Rokycanska), nominujte do kategorií Skupina roku, Zpěvák roku, Zpěvačka roku.

Vaše tipy očekáváme do 9. července 2010. Následně už v pátek 16. července otiskneme první kupon v Plzeňském deníku a zároveň bude zpřístupněno hlasování na internetu www.rokycansky. denik.cz.

Pravidla hlasování zveřejníme při otisknutí prvního kuponu.