Posluchači dorazili nejen z místa a bližšího okolí - Kornatic, Kakejcova, Lipnice…, ale třeba i Rokycan, Spáleného Poříčí či Plzně.
Těšili se na velký zážitek a ten už dopředu umocňovalo prostředí kostela. Pořadatelé ho ještě více zkrášlili podzimními květy a plody. Známý muzikant jakoby s sebou přivezl i pěkné počasí. Každopádně pozdní sluníčko zářilo dovnitř nádhernými vitrážemi naplno a umocňovalo dojem z hudby. Ve svém živlu se zdál být i Lubomír Brabec. Přiznal, že se tak trochu cítil jako doma, jeho dědeček totiž pocházel z Lipnice. „Řekl nám, že už z pozvání do Mešna měl velkou radost a moc se mu u nás líbilo,” uvedla za organizátory ze sdružení Krásné Mešno Marie Musilová. „Za to,” doplnila, „že jsme mohli pozvat tak vynikajícího umělce, patří dík těm, kteří koncert sponzorsky podpořili,” sdělila.

„Kulturní akce, které se v mešenském kostele pořádají, jsou vždycky svátkem. A nejen pro místní, i nás další. Tenhle poslední koncert byl opravdu nevšedním zážitkem,” svěřila se paní Bohuslava. Její kamarádka Eva dodala: „Kromě atmosféry akce a hudby mě pobavil i hádankový slogan, kterým se s námi organizátoři loučili. Zněl: „Brabec v Mešně. Zní to směšně? Jen ti, kdo tam byli, zažili tu chvíli. Vědí, že nebyl na střeše, ale že hrál k potěše,” přerecitovala.
Se sezónou se sdružení Krásné Mešno bude loučit předvánočním koncertem.