Od začátku října bude první tenor českého rocku nahrávat společně s Bohoušem Zatloukalem a novou doprovodnou skupinou další sólové řadové CD.

Poslední koncert měl naplánovaný na pátek v Ostravě, ale přece jen kývl na možnost se opět představit publiku našeho okresu. Vystoupení v sále hostince U Černíků v Medovém Újezdě se už pro něj stalo srdeční záležitostí, přijíždí sem popáté. Kdo přijde v sobotu na jeho akustické vystoupení, kde mu bude sekundovat kytarový virtuos Bohouš Zatloukal (též skupina Hudba Praha) nebude určitě litovat.

Na programu bude průřez jeho dosavadní pětadvacetileté sólové dráhy, kdy odešel z vokální skupiny CK Vocal, aby se neodmyslitelně zapsal do povědomí hudebních fanoušků svými krásnými baladami a písničkami.

Texty převážně pocházejí z pera básníka Pavla Šruta, který byl za svoji poezii mimo jiné odměněn cenou Jaroslava Seiferta. Hudbu mají zase na svědomí oba protagonisté sobotního koncertu, takže se můžete mimo jiné těšit na hity jako Mánie, Kocovina, Kampa, Píši vám, Karino, Hazardní slavnost, Soukromá cesta do nikam, Motýl anonym. Luboš samozřejmě přislíbil, že nezůstane jen u nostalgie, ale návštěvníci sobotního vystoupení uslyší i novinky, které vyjdou na novém hudebním nosiči.

A ještě pro úplnost: koncert je naplánován na sobotu 29. září od jedenadvaceti hodin v sále hostince U Černíků v Medovém Újezdě.