Ve sváteční den, tedy 28. října, zve dopoledne děti na animovanou rodinnou komedii Lovecká sezóna. Vypráví příběh zdomácnělého medvěda gryzzlyho, žijícího v garáži, a upovídaného jelena Elliota. Oba jsou vráceni do lesa a musí se vypořádat s novým prostředím a nebezpečnými lovci. Představení začíná v 10 hodin. „Vstupenky budou opět podle zvyku slosovány o drobné ceny,“ uvedla vedoucí DK Helena Krtilová.

Týž den, ale odpoledne – v 15 hodin – přijíždí za dětmi jim dobře známá Štěpánka Kašparová s loutkovou pohádkou plnou písniček. Protože se vrací mezi malé diváky po prázdninové odmlce, nazvala pohádku Hola, hola, škola volá. I tentokrát se vstupenky slosují o ceny.

Pokud se někdo nemůže s jelenem Elliotem a medvědem Boogem přijít pobavit v pátek, má ještě jednu šanci v sobotu, a sice od 15 hodin. Tehdy se promítání filmu Lovecká sezóna opakuje.

V neděli bude ve stejný čas, tedy v 15 hodin, pamatováno zejména na protažení těla, ale i další zábavu. Na pořadu je diskotéka dj. Františka Kožíška. „Protože první měsíc školy má mládež za sebou a devět dalších před sebou a jelikož do školy se má chodit zvesela, zveme malé i velké na pestrý rej, pro nějž jsme spolu s diskžokejem připravili spoustu soutěží, písniček a vtipů,“ přidala poslední ´kamínek´ do nabídky Krtilová.