deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION
CEZ
Zpět

Program a výsledky

21. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
09:30 Fotbal Velká Británie 2:0 Chile ženy -
10:00 Fotbal Čína 0:5 Brazílie ženy -
10:30 Fotbal Švédsko 3:0 USA ženy -
12:30 Fotbal Japonsko 1:1 Kanada ženy -
13:00 Fotbal Zambie 3:10 Nizozemsko ženy -
13:30 Fotbal Austrálie 2:1 Nový Zéland ženy -

22. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
09:30 Fotbal Egypt 0:0 Španělsko muži -
10:00 Fotbal Mexiko 4:1 Francie muži -
10:00 Fotbal Nový Zéland 1:0 Jižní Korea muži -
10:30 Fotbal Pobřeží slonoviny 2:1 Saúdská Arábie muži -
12:30 Fotbal Argentina 0:2 Austrálie muži -
13:00 Fotbal Japonsko 1:0 Jihoafrická rep. muži -
13:00 Fotbal Honduras 0:1 Rumunsko muži -
13:30 Fotbal Brazílie 4:2 Německo muži -

24. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
09:30 Fotbal Chile 1:2 Kanada ženy -
10:00 Fotbal Čína 4:4 Zambie ženy -
10:30 Fotbal Švédsko 4:2 Austrálie ženy -
12:30 Fotbal Japonsko 0:1 Velká Británie ženy -
13:00 Fotbal Nizozemsko 3:3 Brazílie ženy -
13:30 Fotbal Nový Zéland 1:6 USA ženy -

25. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
09:30 Fotbal Egypt 0:1 Argentina muži -
10:00 Fotbal Francie 4:3 Jihoafrická rep. muži -
10:00 Fotbal Nový Zéland 2:3 Honduras muži -
10:30 Fotbal Brazílie 0:0 Pobřeží slonoviny muži -
12:30 Fotbal Austrálie 0:1 Španělsko muži -
13:00 Fotbal Japonsko 2:1 Mexiko muži -
13:00 Fotbal Rumunsko 0:4 Jižní Korea muži -
13:30 Fotbal Saúdská Arábie 2:3 Německo muži -

27. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
10:00 Fotbal Nový Zéland 0:2 Švédsko ženy -
10:00 Fotbal USA 0:0 Austrálie ženy -
13:00 Fotbal Chile 0:1 Japonsko ženy -
13:00 Fotbal Kanada 1:1 Velká Británie ženy -
13:30 Fotbal Nizozemsko 8:2 Čína ženy -
13:30 Fotbal Brazílie 1:0 Zambie ženy -

28. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
10:00 Fotbal Saúdská Arábie 1:3 Brazílie muži -
10:00 Fotbal Německo 1:1 Pobřeží slonoviny muži -
10:30 Fotbal Rumunsko 0:0 Nový Zéland muži -
10:30 Fotbal Jižní Korea 6:0 Honduras muži -
13:00 Fotbal Austrálie 0:2 Egypt muži -
13:00 Fotbal Španělsko 1:1 Argentina muži -
13:30 Fotbal Francie 0:4 Japonsko muži -
13:30 Fotbal Jihoafrická rep. 0:3 Mexiko muži -

30. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
10:00 Fotbal Kanada 0:0 Brazílie ženy -
11:00 Fotbal Velká Británie 3:4 Austrálie ženy -
12:00 Fotbal Švédsko 3:1 Japonsko ženy -
13:00 Fotbal Nizozemsko 2:2 USA ženy -

31. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
10:00 Fotbal Španělsko 5:2 Pobřeží slonoviny muži -
11:00 Fotbal Japonsko 0:0 Nový Zéland muži -
12:00 Fotbal Brazílie 1:0 Egypt muži -
13:00 Fotbal Jižní Korea 3:6 Mexiko muži -

2. 8. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
10:00 Fotbal USA 0:1 Kanada ženy -
13:00 Fotbal Austrálie 0:1 Švédsko ženy -

3. 8. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
10:00 Fotbal Mexiko 0:0 Brazílie muži -
13:00 Fotbal Japonsko 0:1 Španělsko muži -

5. 8. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
10:00 Fotbal Austrálie 3:4 USA ženy

6. 8. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
11:00 Fotbal Mexiko 3:1 Japonsko muži
14:00 Fotbal Švédsko 1:1 Kanada ženy

7. 8. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
13:30 Fotbal Brazílie 2:1 Španělsko muži
Všechny časy v programu jsou v SEČ.

LOH 2020