Nedělní události odstartovala odpolední nehoda kamionu MAN. Převrátil se mezi Bezděkovem a Přívěticemi, přičemž došlo k úniku paliva. Dorazili profesionální hasiči z Rokycan i Radnic a jednotka tamního sboru dobrovolníků.

Před šestnáctou hodinou spěchaly směny HZS z Rokycan i plzeňských Slovan k dálničnímu sjezdu na 67. kilometru u Ejpovic. Zhruba dvě stě metrů před odbočkou najel osobní vůz Peugeot na svodidla. Svezl se po nich, následně převrátil a střechou nabodl na nosník svodidla. Zasahovaly všechny záchranné složky a zdravotníci transportovali do nemocnic třiatřicetiletého muže, o dva roky starší ženu i dvě děti. Naštěstí bez přímého ohrožení životních funkcí.

Ani to nebylo vše. Na dálnici nad Rokycany se nedobrovolně seznámili při kontaktu řidiči nákladního a osobního vozidla při střetu na 62. kilometru ve směru do hlavního města.

Kolem devatenácté hodiny se opět potila osádka sanitního vozu. Tentokrát za Hlohovicemi, kde došlo ke srážce dvou osobních aut a zranění několika účastníků. Vyjeli sem opět záchranáři z Radnic.

O pár minut později byla další nehoda hlášena na komunikaci z Litohlav do Rokycan. Posledním případem pak byla výstraha před pobíhající srnou na dálnici za Mýtem.