K dopravní nehodě osobního vozu došlo v sobotu mezi Starým Plzencem a obcí Šťáhlavy. Řidič vyjel, z důvodu pravděpodobně nepřiměřené rychlosti, vlevo mimo vozovku, kde narazil do stromu. 

"Při šetření dopravní nehody policisté z územního odboru Rokycany zjistili, ze tento řidič měl v ranních hodinach dnešního dne odcizit ze skříňky v jedné firmě na Rokycansku klíče od osobního vozidla Audi A4, se kterým následne odjel. U řidiče vyšel pozitivní test na omamné a psychotropní látky, a rovnež bylo zjištěno, že má uložen zákaz řízení," informovala policejní mluvčí Pavla Burešová s tím, že řidiče policisté zadrželi, v současné době je ve zdravotnickém zařízení, pokud to jeho zdravotní stav dovolí, bude převezen do policejni cely.

Křest knihy se odehrával v pátek večer ve Strašicích
Cepování krajiny je dalším dílem Jaroslava Šlejmara

Ve věci zahájili kriminaliste úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání hned několika trestných činu, právní kvalifikace bude případně ještě upřesněna.

Řidič ročník 1984 se po nehodě z vozu dostal za pomoci svědka nehody. "Nechtěl ošetřit od záchranářů, vyžadoval pouze transport do nemocnice. Utrpěl lehčí zranění a byl odvezen do Fn na Lochotín," dodala za záchranáře Mária Svobodová.