K první z nich došlo ve čtvrtek 18. září mezi Hrádkem a Mirošovem. „Ve 14.45 hodin odbočoval šofér vozu značky Škoda 120 vlevo do vjezdu k domu a při tom do něj zezadu narazil nezjištěný řidič zeleného automobilu Škoda Favorit s SPZ začínající písmeny ADO. Po střetu však tento motorista pokračoval dále v jízdě na Mirošov,“ popsala policejní mluvčí Jana Tomková s tím, že vozidlo mělo mít černé přední blatníky a po nárazu rozbité přední světlomety.

O den později se stejným způsobem zachoval řidič v Biskoupkách. Poškodil přední blatník Mercedesu Benz na parkovišti u silnice vedoucí na Bílou Skálu a aniž by kolizi oznámil, nebo vyhledal majitele vozu, z místa odjel.

Ještě z téhož dne vyšetřují policisté nehodu, která se stala mezi Březinou a Osekem v 7.40 hodin. „Řidič automobilu Peugeot 309 začal předjíždět vozidla značky Škoda, Seat, osobní a nákladní vůz. Ve chvíli, kdy byl šofér peugeotu na úrovni zadního kola seatu, začal tento motorista, aniž by ukazoval změnu směru jízdy, rovněž předjíždět, a tím došlo ke střetu předního blatníku peugeotu pravděpodobně se zadním blatníkem seatu. Po tom peugeot zajel do silničního příkopu a seat pokračoval dál směrem na Osek,“ informovala mluvčí.

Svědci těchto událostí mohou podle Tomkové poskytnout informace na telefonních číslech 974 335 256/251 nebo osobně na inspektorátu v Komenského ulici v Rokycanech.