V pondělí 12. srpna, v 10 hodin, řidič blíže nezjištěného vozidla na komunikaci okresního města v ulici Josefa Růžičky nacouval do zaparkovaného Opelu Tigra a poškodil spojler. Poté z místa nehody ujel. Majitel ale utrpěl škodu vyčíslenou na 4 tisíce korun.

V neděli 10. srpna, v čase od 7.10 do 7.20 hodin, odjížděl větší tmavý vůz, nezjištěné tovární značky, z parkoviště u obchodního domu v rokycanské ulici Josefa Růžičky a poškodil u zaparkovaného auta značky Ford Escort přední nárazník, načež rychle ujel. Vzniklá škoda je odhadnutá na 2 tisíce korun.

Do třetice tuto neděli, tedy 18. srpna, mezi 15.30 a 16. hodinou, u parkoviště Na Rozcestí v Oseku kdosi za volantem zatím nezjištěného vozidla narazil do stojící Škody Octavie. „Ta byla zaparkovaná kolmo k pozemní komunikaci. Na střet doplatila poškozením pravého zadního světla, nárazníku a blatníku. Majiteli svým jednáním neznámý řidič způsobil škodu ve výši deseti tisíc korun," uvedla mluvčí Policie ČR Hana Kroftová.

Ochránci zákona proto žádají případné svědky, kteří by mohli napomoci určení vozidel či aktérů výše uvedených dopravních nehod, aby se osobně obrátili na inspektorát, anebo zavolali na telefonní číslo 974 335 251, či využili linku tísňového volání 158.

Z úterního vydání Rokycanského deníku.