K první události došlo už ve čtvrtek 4. února mezi Rokycany a Osekem. „Před dvaadvacátou hodinou zde jel řidič vozidla citroën ZX, přičemž se střetl zpětnými zrcátky s protijedoucím světlým automobilem. Jeho řidič jel údajně částečně v protisměru,“ popsala policejní mluvčí Jana Tomková.

Druhá šetřená kolize s podobným scénářem se odehrála ve Lhotě pod radčem, a to v úterý před devatenáctou hodinou. „Aktéry tohoto případu jsou řidička vozu značky Saab, která mířila směrem na Skomelno, a blíže nezjištěný automobil,“ sdělila Tomková.

Čas další nehody, jež se stala v Borku, nebyl zatím přesně konkretizován. „Od pondělí 15. do středy 17. února tu zřejmě zatím neznámý řidič poškodil dopravní značení přikázaný směr objíždění vpravo a z místa odjel,“ upřesnila mluvčí.

Čtyřlístek událostí uzavírá kolize v Trokavci. „Zde nezjištěný řidič údajně poškodil zaparkovaný vůz Škoda Felicia combi, který stál před domem číslo 33. K případu došlo minulý týden, někdy mezi středeční dvacátou hodinou a čtvrteční půl šestou ranní,“ informovala Tomková.

Svědci nehod se mohou přihlásit na telefonní čísle 974 335 256/251, nebo osobně v rokycanské Komenského ulici.