Dlouhodobý seriál Deníku 100 otázek a odpovědí už padesátkrát odpověděl na otázky, které vám nedají spát. Třetím rokem pro vás redaktorka Deníku Eliška Gáfriková ve spolupráci s experty hledá odpovědi na zajímavosti ze všech oblastí našeho života. Ať už vás zajímá cokoliv.

„Jako děti jsme kladly rodičům ty nejzvídavější otázky o fungování světa. Odpovědi na některé z nich možná neznáme dosud a mnohdy nám připadá hloupé se na ně ptát. Jenže ve skutečnosti žádná otázka není hloupá,“ říká autorka seriálu.

Všechny díly seriálu 100 otázek a odpovědí najdete na webu Deník.cz v magazínové rubrice Věda a technika.

close 100 otázek a odpovědí info Zdroj: Deník zoom_in 100 otázek a odpovědí Také vás trápí nějaká existenciální otázka, na kterou jste vždy chtěli znát odpověď?
Pošlete nám ji na adresu 100otazek@denik.cz. Zeptejte se na cokoli a Deník s pomocí expertů najde odpovědi.

close Redaktorka Deníku Eliška Gáfriková info Zdroj: Deník/Attila Racek zoom_in Redaktorka Deníku Eliška Gáfriková Eliška Gáfriková - autorka seriálu 100 otázek a odpovědí

Eliška Gáfriková je redaktorkou Deníku od roku 2016. Pět let se jako autorka Brněnského deníku věnovala tématům z oblasti kulturního života v Brně a brněnské historie. V tištěném Deníku a na Deník.cz od ní nyní můžete číst články o zajímavých historických osobnostech a historických událostech (podívejte se třeba na sérii článků o císařovně Sisi nebo manželkách Jindřicha VIII.), dění ve světě a na noční obloze. A samozřejmě pro vás pravidelně tvoří seriál 100 otázek a odpovědí.