Dlužno podotknout, že los týmu z Jiráskovy ulice moc nepřál. Nejprve musel čtyřikrát na palubovky soupeřů a přes statečný odpor na Vyšehradě, ve Kbelích, Písku a Příbrami se vždy vracel s prázdnou. Na domácí palubovce z toho pak byla padesátiprocentní úspěšnost.

SKB Rokycany – Tigers České Budějovice 64:69 (12:18, 33:30, 50:52). Domácí válčili tentokrát v kvalitní dvanáctičlenné sestavě, jenže na Jihočechy to po naprosto vyrovnaném průběhu nestačilo. Výborná byla na obou stranách defenzivní činnost, zatímco osvědčení střelci se prosazovali sporadicky. Za SKB zaznamenal 14 bodů Šindler, Král jich přidal dvanáct, Dvířka s Kučerou po osmi, Haniš sedm atd.

FC Rokycany B - Slavoj Mýto B   10:1
Mýtu B hořká desítka v Rokycanech nechutnala

SKB Rokycany – Benešov 97:59 (21:20, 45:38, 71:47). Až v šestém vystoupení to našim zástupcům vyšlo. Po vyrovnaném prvním poločase získali slibný náskok a závěr byl zcela v jejich režii. Při chuti byl Dvířka s 24 body. Kučera jich přidal patnáct, Ježek třináct, Král a Haniš po deseti atd.

O víkendu: začátek listopadu bude pro Rokycany nesmírně náročný. Vyrážejí do Jihlavy a do Pelhřimova a protivníci z Vysočiny se vyhřívají v popředí tabulky.