Rokycany - Druholigoví muži SKB Rokycany nejprve dvakrát uspěli doma. Na výjezdu to bylo složitější, ale třetí dvoukolo bylo v gymnáziu opět vynikající.

13.11.2011

Ilustrační fotoFoto: Deník/ Daniel Seifert

Pod bezednými koši odstartovala II. liga mužů. Opět za účasti SKB Rokycany a podívejme se na jeho šest dosavadních výsledků.
SKB Rokycany – BK Sokolov 85:62 (17:20, 42:34, 57:47). V prvním utkání sezóny byl pro domácí v hale gymnázia složitější jen úvod. Sokolovští začali velmi dobře a díky několika pohledným útočným akcím i agresivní obraně vyhráli první čtvrtinu rozdílem tří bodů. Ve druhé čtvrtině ale nastal rozhodující obrat. Hostům nevycházela střelba a naši zástupci rázem stav otočili v osmibodový náskok. Odstup si drželi i po přestávce a v závěrečné desetiminutovce našli recept na zónovou obranu soupeře.

Nejvíce bodů Rokycan: Mandík 21, Šmůla, Bortel a Vlček po deseti atd.
SKB Rokycany–Thermia Karlovy Vary 112:91 (29:21, 56:44, 88:67).
Druhý víkendový duel byl odlišný. Domácí vlétli na protivníka zostra a vytvořili si slibný náskok. Kvalitní defenzivou a přesnou střelbou ho stále navyšovali, takže už ve 34. minutě se fanoušci dočkali vytoužené stovky.
Body SKB Rokycany: Junek 23, Šmůla 23, Roskot 22, Draganovský 13, atd.

Více přímo v Deníku.

13.11.2011
Prodírat se ve středu sálem Střelnice mezi vystavovateli nebylo snadné. Stísněnost prostor, kde každý koutek byl využitý,  ale vynahradila zajímavost nabídky Akademie řemesel.
6

Návštěva prezidenta ČR Miloše Zemana v Horšovském Týně
85

SLEDUJTE ON-LINE: Miloš Zeman zakončí svou návštěvu Plzeňského kraje

Jižní předměstí mělo pevné nervy

Rokycansko – Vyslanci základních škol absolvovali včera v hale gymnázia okresní házenkářské finále.

OBRAZEM: Měli byste opravit Míčovnu, vzkázal prezident v Horšovském Týně

Horšovský Týn – Jedinou oficiální zastávkou prezidenta Miloše Zemana na Domažlicku při nynější návštěvě Plzeňského kraje byl čtvrteční osmdesátiminutový pobyt v Horšovském Týně.

Házenkáři učinili z poháru s Duklou parádní podívanou

Rokycany – Třetí kolo Českého poháru se v úterním večeru proměnilo v obrovský svátek házené!

SLEDUJTE ON-LINE: Prezident Miloš Zeman diskutuje s občany v Horšovském Týně

Břasy - Prezident dekoroval obec Břasy prezidentskou stuhou a poté z rukou starosty Miroslava Kroce převzal dárek v podobě regionálních potravin a výrobků.