Vítězi jednotlivých dětských kategorií se stali Vít Mareček (Chrustenice), Adam Nevosad (Plzeň), Johana Hajšmanová (TJ Sokol SG Plzeň – Petřín), Radim Duník (TJ Sokol SG Plzeň – Petřín), Tereza Šturmová (TJ Sokol SG Plzeň – Petřín), Matyáš Lokaj (AC Falcon Rokycany), Veronika Blažková (AK Škoda Plzeň), Tomáš Uzlík (AC Falcon Rokycany), Simona Šmídová (AK Škoda Plzeň) a Aneta Bittnerová (AK Škoda Plzeň).

V hlavním závodě se od začátku vytvořila vedoucí dvojice ve složení Patrik Sedláček a Boris Klimak. Za nimi pak s odstupem běžela skupina čtyř pronásledovatelů a mezi nimi byla i první žena Barbora Šturmová. Z vedoucí dvojice měl více sil patnáctiletý orientační běžec Patrik Sedláček z OOB Kotlářka. Zvítězil v čase 23:10 minut. Na druhém místě doběhl v čase 24:40 min Boris Klimak ze Slovenska (Klub bežcov Stropkov) a na třetím místě v čase 26:41 min Pavel Totzauer z Plzně. Nejrychlejší ženou (v absolutním pořadí celkově pátá) byla v čase 26:44 min Barbora Šturmová z Forrest Gump Teamu. Jako druhá skončila Blanka Šindelářová z Blovic a třetí Petra Sedláčková z OK Roztoky.

Jednotlivé věkové kategorie vyhráli Patrik Sedláček, Marek Pudil (Plzeň), Roman Sladký (AC Falcon Rokycany), Jiří Vrabec, Michaela Peterková (Plzeň), Barbora Šturmová, Blanka Šindelářová a Míša Ludmila Kubíková (TJ Sokol Touškov).

Zástupci Rokycanska dali o sobě důrazně vědět. Ve startovní listině se objevilo několik zástupců Ejpovic, Stupna a klubu AC Falcon Rokycany.