Oproti minulým letům byla letos účast citelně slabší, na dvorec nastoupilo pouze pět dvojic. „Pro mě osobně to bylo velkým zklamáním, nepřijela řada stálých dvojic, které se turnaje pravidelně účastnily. Zejména mě mrzí neúčast některých týmů z nejbližšího okolí. Na druhou stranu to jistě ovlivnil fakt, že o víkendu se uskutečnila řada nohejbalových akcí, např. v Blatné, Mirošově nebo Hradecku,“ byl roztrpčen malým zájmem o tradiční čižický turnaj jeho hlavní organizátor Miroslav Sušánka. „Je to velká škoda, neboť zúčastněné dvojice předvedly velmi dobré výkony a všichni od nás odjížděli spokojeni,“ potvrdil Sušánka.

Pětice dvojic se utkala dvoukolově každý s každým, hrálo se vždy na dva sety. Z celkového vítězství se nakonec radoval tým Zvíkovce, v jehož řadách nastoupili členové loňského vítěze krajského přeboru ze Zbiroha Josef Chaloupecký a Jan Svoboda. O jejich výhře při rovnosti bodů s týmem Tlustic rozhodovaly vzájemné zápasy, ve kterých byl o jediný bod lepší tým Zvíkovce. Na třetím místě skončila dvojice Nehejbal.

Výsledky vzájemných zápasů prvních tří týmů: Zvíkovec – Nehejbal 2:0 a 2:0, Tlustice – Nehejbal 1:1 a 2:0, Zvíkovec – Tlustice 0:2 a 2:0.
Konečné pořadí: 1. Zvíkovec, 2. Tlustice, 3. Nehejbal, 4. Alibaba, 5. Marton.
Nejlepší hráč: Robert Míšek (Nehejbal).