Házenkářům HK Rokycany se minulá dvě střetnutí v Západočeské lize nepovedla. Naši zástupci prohráli venku i doma a v tabulce klesli na páté místo!

Lokomotiva Plzeň B–HK Rokycany 25:19 (7:9). Domácí okupují druhé místo. K zisku bodů jim pomohla neúplná sestava Rokycan, které přijely jen s jedním mužem na střídání. Na druhou stranu si celek HK zaslouží pochvalu, protože i s osmi muži předváděl čtyřicet minut kvalitní hru.
Celý první poločas Rokycany bojovaly a neustále si udržovaly překvapivé vedení. Domácí, kteří byli kompletní, se nestačili divit a nenašli prakticky žádnou protizbraň. Do kabin tedy odcházeli spokojenější hosté s vedením 9:7. Ve druhém dějství se začala projevovat únava a nedostatek fyzických sil Rokycan. Druhým negativním faktorem byla červená karta pro Moulise a HK tím pádem už nemohi střídat. Lokomotiva se dostala do vedení, a to už nepustila. Konečný sedmibrankový rozdíl je pro Rokycany až příliš krutý, protože zanechaly v Plzni dobrý dojem.