Žatec – Ejpovice 25:22 (14:15). Ve městě chmele otevírali hřiště s novým travnatým povrchem. Borce TJ Sokol čekal protivník, který do sestavy začlenil řadu mladíků, ale tentokrát nasadil i osvědčené opory.

První poločas připomínal palbu ostrými náboji a útočníci se na obou stranách předháněli v nápaditých kombinacích. Ejpovičtí odcházeli do kabin s nejtěsnějším náskokem a nadějí na zisk bodů.

Jenže v šesté minutě druhé půle se nechal vyloučit emotivní Zeman. Oslabení sice hosté přečkali, ale stálo je hodně fyzických i psychických sil. Na inkasované góly už nestíhali odpovědět a favorit zvládl koncovku s jistotou.

Bakov – Ejpovice 17:19 (10:10). Zde se karta obrátila papírově si měli body od Jizery odvézt hosté. Jenže Bakov patří mezi nevyzpytatelné soupeře, což se potvrdilo i nyní. Začínalo se už v devět hodin za sychravého počasí a hosté si nemohli dlouho poradit s výtečnou defenzivou Středočechů. Není divu, že se po třiceti minutách narodil nerozhodný stav.

Do druhého poločasu Ejpovičtí nastupovali s cílem zlepšit především útočnou fázi hry. V brance se chytil mladý Roubal, jistě ji počínali i Štěpán s Pinkerem na postech záložníků a naši vyslanci získali přece jen slibný náskok. Zápas dovedli do vítězného finiše a nejlepším střelcem s deseti brankami byl Jakub Stašek.

V neděli 15. října: Ejpovice bojují od 16 hodin na domácím hřišti s Liticemi. Druhým okresním zástupcem jsou Všenice a představí se od 12.30 v Tymákově.