I. liga žen: ve skupině o udržení Ejpovice cestovaly k Jizeře. První půle jim v Bakově vůbec nevyšla (8:14), leč po změně stran bylo vše jinak. Nepropustná obrana Sokola umožnila domácím skórovat jen dvakrát, zatímco naše útočnice přispěly k otočení stavu na vítězných 17:16.

V neděli 26. května od 10.30 Ejpovice přivítají Litvínov.

Zruč (v modrých dresech) zachraňovala remízu se Lhotou (ve žlutém) až ve druhé půli.
FOTO, OHLASY: Vejprnice rozdrtily Nýrsko, hattrick vstřelil rozjetý Křemenák

II. liga mužů: Všenice to měly těžké ve svém areálu proti vedoucímu Újezdu. Borcům TJ nevyšel první poločas (7:13) a pak už si lídr výhru pohlídal v poměru 15:20.

Lépe dopadly Ejpovice u sousedů v Tymákově. Porazily rezervu TJ Sokol 28:21 (13:9).

Ve víkendovém dvoukole mají Ejpovice výhodu domácího prostředí (v sobotu od 15.30 se Žatcem, v neděli od 9 s Bakovem). Všenice musí dvakrát na sever Čech.

Plzeňská posádka Václav Pech - Petr Uhel ve voze Ford Focus WRC na trati 51. ročníku Rallye Český Krumlov.
Přesně tohle je sport, který chceme dělat, usmíval se Pech po Krumlově

Oblastní přebor žen: sokol Dobřív bojoval statečně v Liticích, kde po nadějné první půli prohrál 11:20 (7:9).

Dále: Příchovice – Tymákov B 25:16, Příchovice – Božkov 25:18, Blovice B – Štěnovice 18:14, Chudenice – Újezd 16:17, Kyšice – Tymákov B 25:18.

Fotbalisté Rokycan (v zelených dresech) porazili v derby Klatovy (v červených) vysoko 4:0.
OHLASY Z DIVIZE: Rokycany v derby rozstřílely Klatovy čtyřmi brankami

Přebor mužů: Všenice B loupily v Nýřanech, když rezervu TJ porazily 20:18 (9:10).

Dále: Hromnice – Záluží 22:27, Přeštice B – Božkov 26:25, Blovice – Vřeskovice 17:16, Kyšice B – Ždírec 23:23.