Újezd - Ejpovice 25:17 (13:11). Domácí se pod taktovkou Ladislava Benedy pyšní nejproduktivnějším útokem ze všech ligových soutěží (průměr přes 25 gólů na zápas). Navíc vedoucí celek skupiny A vyšperkoval defenzivu včetně kvalitních brankářů a měl o motivaci postaráno. Ejpovičtí ho jako jediní dokázal na podzim porazit.

Týden před zahájením odvetné části však nebyl pro TJ Sokol jednoduchý. Kádr byl oslaben o zraněné a nemocné opory, takže scházeli například Ondřej Šik, Václav Vild, Lukáš Ženíšek nebo Jaroslav Ženíšek. Přes zdravotní komplikace pomohl Jakub Stašek a naši vyslanci chtěli zabojovat. Brzy však prohrávali 1:5 a až pak kapitán Petr Michelfeit a Honzou Matouškem začali odstup korigovat na nadějných 11:13 po třiceti minutách.

Matoušek hned po obrátce znovu zavěsil a Sokolu narostla křídla. Rozdíl jediné branky však zhatil skvěle hrající Sedlák, jemuž sedl nový míč. Ejpovice si naopak nezvykly, ale hledat rozdíl v míči by nebylo fér. Borci pořádajícího klubu dál hledali v útoku Sedláka, který zaokrouhlil svůj účet na 20 branek.

Chlapi ze Všenic bojují až od 16 hodin s Liticemi.