Z jihomoravské oblasti dorazí TJ Jiskra Humpolec. Východočeskou oblast přijede reprezentovat Sokol Opatovice nad Labem a ze středočeského kraje se nakonec kvalifikovaly TJ Sokol Podlázky – Dalovice. Dále přijedou ze severu dorostenci Mostu, ze severu Moravy Sokol Svinov a západ ovládly Příchovice, které si druhým místem také zajistily účast. K těmto šesti kvalifikovaným se přidají mladíci TJ Sokol Ejpovice.

Příchovice a Podlázky si našly náhradní ubytování, proto ejpovická hala bude hostit pouze čtyři družstva. Snídaně, obědy a večeře budou podávány v místní restauraci.

S výjimkou Mostu a domácích mají všechny týmy průměr vstřelených branek přes dvacet na zápas! Z toho lze usuzovat, že celková úroveň bude vysoká, což by si příznivci neměli nechat ujít.

Podívejme se na program našich zástupců: v pátek od 9 hodin Ejpovice vyrukují na Podlázky. Ve třináct hodin na ně čekají Opatovice a páteční maraton končí od šestnácti hodin s Mostem. V sobotu se sokol znovu představí třikrát. V deset hodin se Svinovem, od 14.00 s Příchovicemi a v 17 hodin zakončí své účinkování proti Humpolci.