Řevnice–Ejpovice 19:13. překvapení se nekonalo. Od prvních minut se nedařilo obráncům, Problémy opět dělal starý známý František Zavadil, jehož hra se nezměnila několik let. Zadáci zkoušeli různé herní variace, jak tento mozek řevnického útoku vyřadit z provozu, ale nic se nedařilo. Na Řevnice nestačili Ejpovičtí ani v prvním poločase (6:10), ani ve druhém, který skončil (7:9). Celkově z toho byla prohra o šest branek. U základu ejpovického neúspěchu byly opětovná absence Václava Klaila, kterého nedokázal nikdo brankově ani herně nahradit.

Bakov–Ejpovice 13:14. Sobotní výsledek z Řevnic byl jedním z posledních varování pro Ejpovice, aby udělaly vše pro záchranu druhé ligy. Nedělním zápasem v Bakově měl tým z Rokycanska udělat tlustou čáru za dosavadními neúspěchy a vrátit se do středu tabulky. V sestavě se objevil v sobotu absentující Václav Klail, což přineslo více klidu a jistoty do celého týmu. Od začátku utkání zářila především obrana, kterou jistil skvěle chytající Zdeněk Darda. Bakov se nedostal téměř do ničeho a nebýt podivných rozhodnutí sudího Bukovského, tak by skóroval snad jedenkrát.

Druhý poločas měl být po poločase 5:10 jednoznačnou záležitostí a v podání Ejpovic snad je formalitou. Úder Bakova však přišel jako blesk z čistého nebe. Ejpovice vedly o sedm branek a uspány blaženým vedením pustily Bakov opět do hry. Několik ztracených míčů nekvalitním zakončením, pár technických chyb a domácí byli opět na koni. Bakov pomalu stahoval vedení Ejpovic až na konečných 13:14. V případě, že by se hrálo ještě deset minut, tak by Ejpovice odešly s výpraskem. Nakonec však Ejpovice o branku zvítězily a porazily soka, který se nebezpečně naklonil nad propastí.