FOTBAL: šlágrem je sobotní divizní souboj FC Rokycany - Hořovice se začátkem v 15 hodin.

Ve stejném čase Slavoj Mýto zve Horní Břízu na umělku do Hořovic a další účastník krajského přeboru z Radnic se představí od 19 hodin na trávníku plzeňského SK Petřín proti Černicím.

V neděli od 12 hodin liga mladších žáků (U12 a U13) FC Rokycany - Benešov. Na Jižním předměstí začne ve 12.30 turnaj starších žáků a od 16 hodin muži FC Mirošov přivítají Union Plzeň.

HOKEJ: v sobotu od 11 hodin dorostenci HC hostí Klatovy, v 17.00 se fanoušci těší na odvetu semifinále krajské ligy mužů mezi HK Rokycany a Třemošnou, aby ve 20 hodin dění uzavřeli chlapi Klabavy a Lub. V neděli začínají junioři, kteří ve 12.15 uzavřou kvalifikaci o ligu proti DDM České Budějovice. Rekreační bruslaři jsou zváni na 17. hodinu.

HÁZENÁ: druholigové dorostenky Rokycan válčí ve své hale až v neděli od 16 hodin, kdy se utkají se Sokolem Kobylisy.

BASKETBAL: hala v Jiráskově ulici je dějištěm nadregionálního turnaje děvčat v kategorii U12. Sobotní zápasy startují úderem desáté hodiny.

KUŽELKY: pár kroků od basketbalistů duní kuželkářské náčiní. Prakticky celou sobotu, neboť od 9 hodin válčí Rokycany C se Sokolem Plzeň V, od 13 hodin následuje interligová lahůdka SKK Rokycany A - Husovice a od 17 hodin druholigové Rokycany B přivítají Kamenici nad Lipou.