Silvestrovský turnaj zahájil starosta obce Milan Eret, sám vynikající házenkář. Přivítal 32 hráčů, počínaje reprezentantkou Danou Čechovou, paraolympionikem Jardou Hadravou a tenisty z německých soutěží, tuzemské třetí ligy až po okresní soutěže.

Hráči byli rozděleni do osmi skupin. Z každé do hlavní soutěže postupovali dva a ostatní se přesunuli do soutěže poražených. O postup mezi čtyři Čechová porazila Říšského 3:0, L. Protiva (odchovanec místního oddílu) zdolal Marcela Havlíčka 3:2, Čech stejným poměrem vyhrál nad Klírem a zbirožský Frúhauf vyřídil Zittu 3:0. O finále se utkali ČechováProtiva 3:0 a Čech-Frühauf 3:2. Finále tak sehráli manželé Čechovi a paní Dana ukázala, kdo doma vládne celuloidovému míčku. Navíc předvedla, jak lze stolním tenisem pobavit fanoušky. Pro úplnost dodejme, že manžela porazila 3:1 (5, 7, -3, 8).