Pořadatelem akce byla mužstva Oranjes a SK Indoss Plzeň. Podporu turnaji vyjádřil i senátor Jiří Bis.
Vítězem celého klání se stal celek FC Fotbalisti, když ve finále zdolal pořádající tým Oranjes na penalty 5:4.
Překvapením turnaje bylo mužstvo TSNV Plzeň, které se umístilo na třetím místě. Tým, který tvořili jen hráči vietnamské národnosti, předváděl hru s plným nasazením.

„Musím říct, že od druhého zápasu začali hrát a předváděli pěkné akce,“ říká hlavní organizátor, manažer Indossu Plzeň a hráč Oranjes Michal Sinkule a dodává: „Turnaj nabídl výsledková překvapení. Jelikož většinu týmů znám, očekával jsem nahoře WEB Plzeň, Klabavu nebo Inter.“

Na turnaji se představilo dvanáct mužstev. Ve dvou skupinách po šesti. Do rozhodujících bojů postoupily první dva týmy. Zajímavostí turnaje bylo, že v týmu NFC Wan se představila fotbalistka Jitka Malátová, která později byla zvolena za nejlepšího hráče turnaje. „Turnaj proběhl bez problémů a potěšila nás hojná návštěvnost. S akcí jsem spokojen,“ říká hlavní organizátor Michal Sinkule.

Pořadí ve skupinách – skupina A: Oranjes A, NFC Wan, Času Dost, DTJ Klabava, FC Bory, Numero Uno.
Skupina B: FC Fotbalisti, TSNV Plzeň, Oranjes B, WEB Plzeň, Kladiváři, Inter Plzeň
O 3. místo: NFC Wan – TSNV Plzeň 1:1, na pen. 2:3. Finále: Oranjes A – FC Fotbalisti: 1:1, na pen. 4:5.
Nejlepší hráč turnaje: Jitka Malátová (NFC Wan). Nejlepší brankář: Michal Sinkule (Oranjes). Speciální cena za přínos futsalu: Marek Rajtmajer (WEB Plzeň) a Pavel Trtílek (Času Dost).