Lokomotiva Plzeň – Házená Rokycany 27:22 (11:12).

V jarní premiéře naši zástupci potrápili favorita, který přezimoval na špici tabulky. Hostům se povedl vstup do zápasu a v 9. minutě vedli 3:5. Především díky výtečně pracující obraně, za kterou se zaskvěl Bílek.

V 17. minutě náš tým odskočil dokonce na rozdíl tří branek a domácí se začali třást o výsledek. Do šaten odcházeli s jednogólovým mankem, ale po obrátce se projevil výrazně vyšší počet hráčů Lokomotivy. Bylo jich v zápise patnáct, zatímco Házená disponovala jen osmi hráči v poli. Rokycanům viditelně docházely fyzické síly a zkušená Lokomotiva tento fakt využila. Mezi 45. a 50. minutou odskočila na rozdíl čtyř branek. což bylo rozhodující!

Absolutorium zasluhují všichni borci Házené. Bílek měl mezi tyčemi 40 minut ´zavřeno´, dravostí se prosazovali dorostenci Petr Klička s Adamem Liškou a střelecky tým táhli Šmucr, Mužík a Špinka. Na rozehrávce se po roce předvedl Jakub Ivanič.

Obrana fungovala týmově a tvrdostí na protivníka platili Šmucr i Kahovec.

Branky: Šmíd 8/3, Šik 7, Klekner 5, Nový a F. Tureček po 2, Jedlička, Junk a Koranda po 1 – Šmucr 6/3, Mužík 6, Špinka pět, Ivanič tři, P. Klička dvě.

Sedmičky 3/3 – 4/3, ŽK 2:2, vyloučení 3:0. Před čtyřiceti diváky s přehledem rozhodovali Hájek, Voves.

FC Rokycany - SK Klatovy 1:1 (PK 4:5)