HK Rokycany A–Slávia VŠ Plzeň 19:36 (8:15). Po debaklu na jihu Čech chtěli domácí házenkáři změnit tvář a důstojně reprezentovat v krajském derby proti plzeňské Slavii VŠ. Bez čtyř hráčů základní sestavy (Holšan, Tureček, Beneš a Kozler) to však vůbec nešlo. Už od začátku utkání postrádala hra domácích potřebnou pohodu a tvář. Každý z hráčů se prosazoval v útočné fázi individuálně a týmová hra jako by neexistovala. O obranné fázi ani nemluvě. Poločasový výsledek hovoří za vše (8:15).

Druhé dějství bylo z domácí strany snad ještě horší a konsolidovaní hosté si dělali na palubovce doslova co chtěli. Domácí děravá obrana umožnila vysokoškolákům dávat góly téměř z každé pozice a skóre se zastavilo až na 19:36. Prostupnost domácí obrany a nemohoucnost v útočné fázi dokumentují neexistující sedmimetrové hody a vyloučení, kterých bylo až neobvykle málo.

Nedařilo se ani záložnímu družstvu HK, které prohrálo v Západočeské lize o gól s Tatranem Třemošná.
Vneděli 17. října jedou Rokycany na palubovku SK Praha 4. Vzhledem k tomu, že jde o špičkového a zkušeného soupeře, lze čekat další gólový příděl.

Rezerva HK vyrazí odpoledne do Sokolova.
Sestava a branky HK Rokycany: Klička, Kysela – Zeleňanský 5, Schejbal 3, Vokurka 2, Pelc 2, Fencl 2, Ivanič 2, Moulis 2, Špinka 1, Otec, Valeš, Kahovec. Sedmičky 0:0, vyloučení 2:1 a rozhodčí Kasík, Pešek.