HK Rokycany–Sokol Bolevec 21:26 (12:14).

Rokycany v pátém kole narazily na nevyzpytatelného a tradičního plzeňského soupeře z Bolevce. První poločas přinesl vyrovnanou hru, kde diváci viděli z obou stran spíše urputný boj než pohledné akce. Tvrdé obrany převyšovaly útok a góly přibývaly jen pozvolna. Poločasový výsledek 12:14 naznačoval, že druhé dějství bude opět velice zajímavé. Hypotézy se potvrdily, ale pro domácí celek s hořkou příchutí konečného výsledku 21:26. Kaňkou na utkání byly dvě červené karty, které viděli domácí Schejbal za nesportovní chování vůči arbitrům a hostující Půta za oplácení faulu.

Sestava a branky HK: Klička, Kysela–Kop 6, Vokurka 6, Holšan 4, Špinka 2, Schejbal 2, Fencl 1, Kahovec, Ivanič, Otec, Štýs, Tureček.
Sedmičky 3/2:3/2, vyloučení 7:3 (ČK 1:1), rozhodčí Krafka, Motl.

Výsledky pátého kola: Strakonice– Chodov B 37:20, Rokycany–Bolevec 21:26, Talent Plzeň B–Slavia VŠ Plzeň 20:25, Třeboň B–Ledeč n. S. 40:24, Písek–Sezimovo Ústí 21:20, Bohemians–SK Praha 4 23:29.

Po čtrnáctidenním volnu Rokycany jedou tuto neděli do jihočeské Třeboně.