Sokol Bolevec MAT–HK Rokycany 26:31 (13:18). S tabulkovým sousedem šlo vlastně o čtyři body, které budou v celkovém součtu velice cenné a důležité pro záchranu.

Od začátku utkání bylo vidět na našich házenkářích odhodlání učinit patřičné kroky k vítězství, které se nerodilo snadno. Rokycany si vzaly k srdci chyby, které vyráběly v předchozích prohraných utkáních a produkovaly po celé utkání kvalitní obranu, za kterou velice dobře chytal brankář Bílek. Obranu dirigoval zkušený Holšan a k němu se poté přidali všichni hráči. Velkým plusem bylo také to, že Rokycanští nekupili technické chyby. Tento fakt sehrál v tomto utkání velkou roli. Technické chyby byly naopak doménou domácích, kteří se po celé utkání nedostali do vedení. Po poločase 18:13 zvítězily Rokycany na půdě soupeře 31:26 a připsaly si konečně první jarní body. Střelcem utkání byl hostující Schejbal.

Sestava a branky Rokycan: Klička, Bílek – Schejbal 14, Holšan 7/1, Špinka 4, Otec 3, Fencl 1, Moulis 1, Ivanič 1, Kahovec, Mužík.
Sedmičky: 1/1 – 1/1, vyloučení 4:7 (ČK 1:0). Rozhodčí Svítek, Mára.

V neděli: od 16:00 čeká na Rokycany další domácí utkání, a to s rezervou Třeboně. Jste na střetnutí srdečně zváni. Borci HK potřebují k záchraně každý bod a povzbuzení je to nejlepší, jak jim pomoci.