Během konfrontace pěti družstev se hrálo systémem každý s každým jednou dvacet minut. Naše zástupkyně se rozdělily na dvě šestky a každá z nich spravedlivě dostala příležitost po deseti minutách v každém utkání.

Rokycany – Jindřichův Hradec 6:10 (3:2). Proti pozdějším vítězkám se první šestka prezentovala výbornou obranou a těsně vedla. Druhé části týmu se už tak nevedlo.

Branky: Bufková 3, Vildmanová, K. Zíbarová a Kozáková po jedné.

Rokycany – Bohumín 5:3 (2:0). Skvělá defenziva, kdy trio Kozáková, Kristýna Zíbarová a Vildmanová nedalo metr prostoru útočícím hráčkám soupeřek. Sára Moulisová se přidala a Rokycany předávaly průběžný stav 2:0. Druhá šestka pokračovala v nastoleném trendu a Moravanky tenhle zápas hodně bolel. Nevěděly kudy kam, co prošlo přes obranu, pochytala brankářka Grantnerová. Krvavý šrám v obličeji Sáry, naražené zuby Verči Kozákové a vyčerpání ostatních hráček svědčí o nelítostném boji se ziskem našich vyslankyň.

Branky: Bufková 2, T. Zíbarová, Fröhlichová a Benešová po jedné.

České Budějovice – Rokycany 4:8 (2:6). V odpolední části Rokycany bojovaly s Jihočeškami. Opět fantastická obrana a rozjela se i útočná činnost, takže v poločase měla děvčata navrch o čtyři góly.

Branky: Moulisová tři, Vildmanová dvě, Kozáková, Benešová a Bufková po jedné.

Třeboň – Házená Rokycany 10:7. V posledním souboji šlo o stříbro a dlouho to bylo vyrovnané. Jihočešky vedly o gól a ve druhé půli odskočily na bezpečný odstup.

Branky: Fröhlichová 3, Kozáková 2, Langová a Vildmanová po jedné..

Turnaj odhalil technické nedostatky našich dívek. Mají ale ještě čtrnáct dnů na jejich odstranění. (pkl)