Sokol Košutka B–HK Rokycany 39:30 (18:14). První trhlinou v předsevzetí Rokycan bylo zranění brankáře Bílka. mezi tyče tudíž musel též zraněný a nedoléčený Klička. Na kluzkém terénu šlo tedy o velké riziko, leč taková byla aktuální situace!

Střetnutí bylo ze začátku velmi vyrovnané, a to až do dvacáté minuty, kdy byl stav 10:10. Poté se Košutka utrhla na 13:10 a poločas vyhrála rozdílem čtyř branek 18:14. Vzhledem k tomu, že se jednalo o venkovní utkání na umělém povrchu, nebyli diváci rozhodně ochuzeni o pěkné akce i hezké góly.
Druhý poločas začali lépe hosté, kteří se přiblížili na rozdíl jediné branky 22:21. Poté však domácí hráči utkání rozhodli rychlými protiútoky. Nutno dodat, že hra měla spád a opravdu bylo na co koukat. Je pravdou, že obrany obou celků se moc nevyznamenaly, ale útočná fáze byla pro oko diváka výborná. Tolik branek dnes nepadá ani v extralize.

Pro Rokycany jen škoda, že neměly zdravého brankáře a chyběli i tři hráči základní sestavy. Vzhledem k průběhu utkání je konečný výsledek pro hostující celek až příliš tvrdý. Jediný primát, kterého Rokycany v tomto utkání dosáhly, je nejlepší střelec. S devíti góly se jím stal Holšan, který se do poslední minuty doslova přetahoval s kolegou Kozlerem a košuteckým Matoušíkem.

Více přímo v Deníku.