HC Domažlice – HK Rokycany 3:4 (1:0, 1:2, 1:1 – 0:1). Domácí se ujali vedení, ale hned po nástupu do prostřední části Matoušek vyrovnal po spolupráci s Beránkem a Kastnerem. O chvíli později měly Domažlice znovu navrch, ale proti byl zase Matoušek. Když pak Švík v 55. minutě zajistil hostům těsný náskok, vypadalo to na zisk tří bodů. V čase 57:13 se však potřetí prosadili Chodové a dramatický souboj musely rozhodnout nájezdy. Zkušeně ho zvládl Matoušek a rozjásal spoluhráče.

Rozhodčí Balák vylučoval deset provinilců v poměru 3:7.

Roman Čechmánek
Jak si Čechmánek podmanil Philadelphii. Letci vzpomínají na akrobata v brance

Sestava HK Rokycany: Karbulka — Peleška, Kastner, Petr, Zajíček, Půst, Dorňák, Martinec, Nový — Koukolík, Kocman, Pondělík, Geltner, Benedikt, Matoušek, Beránek, Švík, Koc, Hrubý.

Další výsledky 7. kola: Třemošná – Apollo Kaznějov 9:5, Nejdek – Cheb B 8:1, Klatovy – Ostrov 8:2, Mariánské Lázně – Sokolov B 3:6.

V čele soutěže je Nejdek se 17 body. Třemošná ztrácí jeden a Rokycany dva body. Do popředí se však derou i Klatovy a Sokolov B.

V sobotu 18. listopadu: HK Rokycany přivítá od 17 hodin Stadion Cheb B. O týden později ho čeká náročné střetnutí v Klatovech.