Severočeši se opírají o výkony reprezentanta Zdeňka Ransdorfa a Jana Endršta, který v uplynulých deseti letech hájil barvy SKK. Na podzim naši zástupci na drahách soupeře těsně zvítězili a dařilo se jim i v Jiráskově ulici. Navíc po nejlepším výkonu sezony!

SKK Rokycany - Sokol Duchcov 6:2 (3617:3488). V úvodní čtveřici Michal Bučko (591) i Radek Hejhal (624) své duely vyhráli a ke stavu 2:0 přibalili náskok 82 kuželek. Prostřední část obvykle patří mezi slabší stránky Rokycan. Tentokrát to tak úplně neplatilo, neboť tento úsek skončil smírně. O pomocný bod se postaral Karel Koubek (591), jenž musel čelit dvěma soupeřům (hosté střídali) a nejlepší hráč domácích Milan Wagner (629) o svůj bod přišel doslova posledním hodem. Před závěrem tak vedl SKK 3:1 s převahou 128 kuželek a v závěru pojistil vítězství Michal Jirouš (609), zatímco Vojta Špelina (573) přes slibný úvod soupeři podlehl.

Fotbalistky TJ Hrádek.
Hrádek rozdrtil Mladou Boleslav a chystá se na Vědomice

V sobotu 27. dubna pojedou Rokycany k loučení s interligou do Jihlavy za jistým mistrem republiky. V domácím prostředí ale SKK čeká odveta čtvrtfinále poháru ČKA s Přerovem a poté snad Final four za účasti čtyř nejlepších družstev (8. a 9. června).