Po sérii čtyř porážek bodovali až doma s Rakovicemi a hned na to uspěli i v Husovicích na okraji Brna. Jenže další interligové vystoupení v Jiráskově ulici se jim vůbec nepovedlo.

SKK Rokycany - Inter Bratislava 1:7 (3471:3571). Soupeř se v pozici nováčka rovněž pohybuje ve spodních patrech tabulky, ale den před zápasem v Rokycanech potrápil Duchcov. V úvodní čtveřici nastupoval Hejhal (575), kterého od 81. hodu vystřídal Honsa a Koubek (578). Zpočátku dominovali, když oba po dvou drahách vedli a měli náskok 52 kuželek. Jenže pak si Hejhal obnovil zranění z Husovic a do té doby neškodný soupeř ožil, aby své miniutkání dokonale zvrátil. Po třetině utkání tak SKK prohrával 0:2 s mankem 65 bodů.

Prostřední část byla jako přes kopírák. Wagner (582) a Pytlík (574) do poloviny střetnutí kralovali a stáhli odstup na 27 kuželek. Přestalo se jim ale dařit a pomocné body si připsali opět Slováci, kteří náskok navýšili na propastných 99 kuželek. V závěru Bučka (534) vystřídal po 60 hodech Fara a od potupného kanára domácí zachránil nejlepší hráč Jirouš (628).

SKK Rokycany.
Kuželkáři SKK Rokycany se zvedají z popela. Vyhráli v Brně

V sobotu: po nepříjemné ztrátě s Interem vyrukují Rokycany v sobotu 18. listopadu od 13 hodin na Slavoj Praha. Už v 9.30 nabídnou ženy SKK atraktivní duel II. ligy s Konstruktivou Praha a od 17 hodin dění zakončí muži Rokycan B proti Lomnici.