Úvod obstarala Házená Rokycany proti Astře Praha. Domácí naděje držely krok jen v první půli a soupeřky pak odskočily až na desetibrankový rozdíl 12:22. Za poražené: Vildmanová 3, Tučková a Kozáková po dvou, Poláčková, Benetková, Mašková, Zíbarová a Ježková po 1.

V dalším utkání se představil druhý rokycanský celek pod hlavičkou Slavie a rozdrtil Astru Praha 23:7. Branky: Bufková 5, Aichingerová a Konderová po čtyřech, Pechová a Bílá po třech, Fröhlichová dvě, Hýblová a Štorcová jednu.

Slavia po krátké přestávce válčila znovu, ale proti Písku byla bez nároku. Prohrála 11:27, když skórovaly: Bílá čtyřikrát, Bufková a Fröhlichová dvakrát, Konderová, Aichingerová a Hýblová jednou.

Házená Rokycany se podruhé prezentovala s Příbramí a postarala se o nečekaný průběh. Po nedůrazné obraně a nepřesné střelbě prohrávala 7:11. Následovaly změny v sestavě, zvýšená bojovnost, efektivní zakončení a zisk dvou bodů po výhře 21:18. Branky: Vildmanová 8, Kozáková pět, Ježková tři, Mašková a Benešová po dvou, Moulisová.

Astra deklasovala Příbram 33:8 a Házenou Rokycany čekala zkouška ohněm proti Písku. Zdržovací a zpomalovací taktikou držely domácí hráčky Jihočešky na uzdě. Jenže soupeřky taktiku brzy prohlédly a vyhrály přesvědčivě 26:8. Poláčková a Vildmanová se trefily dvakrát, Benetková, Tučková, Zíbarová a Ježková jednou.

Fotbalisté TJ Sokol Radnice (hráči v červených dresech) odstartují zimní přípravu 16. ledna.
Radnice přišly o oba brankáře i nejlepšího střelce přeboru, posily v nedohlednu

Rokycanské derby Házená versus Slavia přineslo vyrovnanou bitvu. Na týmu Házené byla patrná únava z předchozího souboje a po dvaceti minutách prohrával 6:9. Slavia byla na koni, vedla až o šest gólů a dotáhla prestižní konfrontaci do vítězné koncovky 17:20. Za Házenou Rokycany: Kozáková 7, Vildmanová 6, Ježková 3 a Tučková, za Slavii: Bílá 6, Bufková, Pechová a Konderová po třech, Fröhlichová dvě, Aichingerová, Štorcová a Hýblová.

Písek si s přehledem poradil s Příbramí v poměru 29:11 a v předčasném finále s oslabenou Astrou Praha 28:17.

V posledním měření sil mohla Slavia zabojovat o druhé místo proti unavené Astře. Neuchopila však zápas za správný konec a odevzdaným výkonem umožnila Pražankám pojistit si stříbrný pohár. Ve vítězném družstvu se prosazovala především Natálie Kopalová, s 27 góly nejlepší střelkyně turnaje. Za poražené: Fröhlichová pět, Aichingerová tři, Konderová, Pechová a Bílá po dvou, Bufková, Hnízdilová, Vaníková a Štorcová.

Na domácím ledě podlehli naši mladíci (v bílém) vrstevníkům Domažlic.
Dorostenci HC Rokycany vyšli dvakrát naprázdno. Spraví si chuť v Klatovech?

Setkání bylo vhodnou přípravou na nadcházející mistrovské boje a zde je konečné pořadí:

1. Sokol Písek, 2. Astra Praha, 3. Slavia Rokycany, 4. Házená Rokycany a 5. Spartak Příbram.