Dlouhou závodní sezonu ukončili jezdci rokycanské stáje AC Sparta cycling dvoudenním etapovým závodem Tour of Panzhihua. Konal se v regionu Sechuan (západní Čína) ve výšce 1100 metrů nad mořem. Asijského podniku se zúčastnilo 18 týmů. Sparta startovala ve složení Petr Fiala, Jan Ryba, Petr Malán, Jan a Pavel Stöhrovi.

První etapa: jela se v centru města Panzhihua na městském a příměstském okruhu. V úniku se představil Jan Ryba, který byl 25 km před cílem dojet značně prořídlým pelotonem. Profil etapy a vysoké tempo způsobilo, že se na čele ocitla pětadvacetičlenná skupina s Janem Stöhrem, kterému se podařilo v průběhu etapy posbírat body do vrchařské soutěže. Z této skupiny patnáct kilometrů před cílem odjel eritrejský závodník, který si dojel pro sólové vítězství. Stöhr dojel na 13. místě. V etapě měl technické potíže Petr Fiala, což ho vyřadilo z boje o přední příčky v celkové klasifikaci.

Druhá etapa: vedla z města Panzhihua do města Panlian. V polovině etapy na závodníky čekala pětice stoupání, která rozdrobila startovní pole. Na čele zůstala dvacítka závodníků, kde Sparta měla a Fialu a oba Stöhry. Posledních třicet km čelní skupina intenzivně závodila a nástup střídal nástup. Skupina zůstala pohromadě a došlo na hromadný spurt. Fiala se v cílové rovině snažil pomoci Janu Stöhrovi, když v celkové klasifikaci znamenalo každé místo na pásce posun. Cyklista v rudém dresu spurtoval na 9. místě, Fiala dokončil etapu na 12. místě a dvacítku uzavíral Pavel Stöhr.
Celkově: v konečném hodnocení obsadil Jan Stöhr 8. místo a Pavel Stöhr 17. pozici. Mezi vrchaři obsadil Jan Stöhr pátou příčku.

Nyní čeká závodníky volno a poté příprava na příští sezónu, která pro část týmu začne v březnu etapovým závodem East Cycling Tour v Jordánsku i Izraeli. (rub, mh)