Český Krumlov–HC DAG Rokycany 2:8 (2:2, 0:3, 0:3) – HC DAG má fazónu a cestoval na jih v roli favorita. Soupeř je v tabulce poslední, ovšem kůži neprodal lacino. V první části stihl srovnat krok a rozhodující pro další vývoj by druhá dvacetiminutovka. Hosté v pí třikrát pálili do černého. V koncovce se pak prosadili až v závěrečných třech minutách.

Po dvou gólech vsítili Michal Křížek a Vainar, jednou byli úspěšní Chudý, Krásný, Malý a D. Křížek. třikrát asistoval při brankách M. Křížek, dvakrát Vainar s Malým a jednou Šlauf, Ančinec i Krásný.

HC DAG Rokycany–Stadion Nymburk 9:2 (2:0, 3:1, 4:1) – repete s ještě lepším výsledkem! Před vlastním publikem Rokycany drtily Středočechy od první třetiny a byla z toho kanonáda. Třemi góly se na tom podílel Michálek, dvakrát skóroval Pejchar, jednou Malý, M. Křížek, Valenta a Nový.

Po dvou brankových přihrávkách zaznamenali Švec s Pejcharem, jednou se podíleli na triumfu Michálek, Polívka, Šlauf a Chudý.

Ziskem čtyř bodů poskočily Rokycany na druhé místo. Stejně je na tom třetí Tábor a právě oba tyto celky se střetnou v pátek od 17.30 na našem zimním stadionu v atraktivní dohrávce.

Rovněž neděle bude pro fanoušky zajímavá. Zatímco druholigoví muži cestují na jih, doma se znovu představí junioři. Od 14.15 hodin vyrukují na HC Kolín a jste do ochozů zváni.