HOKEJ: v sobotu na rokycanském ledě válčí od 11 hodin dorostenci HC s Klatovy. Až v 19.15 pak Zbiroh vyrukuje na Losinou. V neděli od 9.45 bojují 3. třídy při regionálním turnaji a ve 13 hodin si to chlapi HC Rokycany rozdají se Sušicí. Rekreační bruslaři mají sólo od 17 hodin.

KUŽELKY: do herny v Jiráskově ulici zvou v sobotu od 13 hodin druholigové ženy SKK a Aše. V 17 hodin je k vidění zápas II. ligy mužů Rokycany B - Konstruktiva Praha.

Chomutov vs. Házená Rokycany
Rokycanské házenkářky povinně uspěly v Chomutově

VOLEJBAL: muži Sokola Mirošov přivítají v sobotu 25. 11. Klatovy od 10 hodin (odveta podle dohody). Ve stejném čase v hale gymnázia úřadují ženy Volejbalu Rokycany a soupeřky přijedou z plzeňské Letné.

FLORBAL: elévové se představí v sobotu na palubovce házenkářské haly v Rokycanech. Domácí usilují o body od 9, 10.55 a 12.15 hodin.

Hřiště FK Volduchy
Řehoř poslal Volduchy do finálové skupiny a zakončil podzim v přeboru dorostenců

STOLNÍ TENIS: sezona za zelenými stoly pokračuje na úrovni okresu. V přeboru je suverénní rezerva Tění, která dosud šestkrát vyhrála.

Z osmého kola se předehrával duel Klabava C - Podmokly 6:12 a další duely jsou na pořadu v neděli: Mirošov B - Těně B, Holoubkov - Radnice, Těně C - Kornatice (vše od 9.30) a Skomelno B - Strašice B (15. hodina).