FOTBAL - V rokycanských Husových sadech se v sobotu od 15 hodin utká rezerva mužů FC Rokycany s Dobřany. V neděli ráno budou hrát mladší dorostenci FC s Královým Dvorem (10.00) a ve 14 hodin bude starší dorost Rokycan hostit muže Spartaku Strašice.

Na Jižním předměstí nastoupí v neděli od 10 hodin chlapi z Hrádku proti dorostu Strašic a ve 13 hodin je vystřídají dorosty Mýta a Komárova.

HOKEJ - Sobota patří od 14.30 mužům Klabavy a Malé Vísky. Od 19.15 absolvuje Zbiroh odvetné semifinále play-off s Radobyčicemi. Neděle nabídne duel juniorů HC Rokycany s Kolínem (12.15) a od 17 hodin rekreační bruslení.

HÁZENÁ - Také v hale v sousedství zimního stadionu bude rušno. V sobotu od 14 hodin vyzve mladší dorost Házené Rokycany celek Strakonic a v 16 hodin starší dorost nastoupí proti Lounům. Neděle se týká II. ligy dorostenek a Rokycany přivítají od 16 hodin Strakonice.

Ve dvou domácích zápasech mladíci HC Rokycany podlehli Táboru a Černošicím (hosté v modrém).
Juniorům HC Rokycany se postup do ligy vzdálil, neuspěli s Táborem i Černošicemi

ATLETIKA - Milovníci běhu se těší v neděli do Kyšic. Koná se tu druhý ročník terénního běhu HomeRun Kyšice. Uskuteční se v porostu Na Pohodnici a trasy povedou v celé délce po lesních cestách. Mladší děti mají připravený okruh s délkou 430 m a první kategorie startuje v 10 hodin. Děti od ročníku 2011 a starší běží dva okruhy. Trasa dospělých je dlouhá 6 km a její start je naplánován na 12. hodinu. Startovné je dobrovolné, účastníci jej mohou zaplatit na místě a bude věnováno na odměny pořadatelům. Zájemci o start naleznou veškeré informace na stránkách www.pro-sport.cz, kde se mohou i přihlásit. Přihlášení je možné i v závodní kanceláři v tělocvičně v Kyšicích, minimálně 30 minut před startem kategorie. Na start každého závodu budou svážet dodávky SDH Kyšice.

BASKETBAL - Starší žákyně SKB (kategorie U15) budou mít v sobotu od 16 hodin výhodu domácího prostředí. V Jiráskově ulici budou bojovat s Příbramí.