BASKETBAL - Hala v Jiráskově ulici je dějištěm dvou střetnutí II. ligy. V sobotu od 17.30 SKB Rokycany hostí Písek B a v neděli od 10.30 si to rozdá s Příbramí.

HOKEJ - O sobotní úvod se postarají mladší žáci HC proti vrstevníkům Klatov (9.00). Hned v 11.15 bojuje dorost HC s Třemošnou a od 14 hodin je na programu nábor benjamínků - ideálně ve věku od čtyř do osmi let. Až v 19.15 se představí chlapi ze Zbiroha proti Chotěšovu.

V neděli válčí od 9.45 třetí třídy. Vystřídají je od 13 hodin junioři HC Rokycany a Berouna. Rekreační bruslaři obsadí plochu v 17 hodin.

Fotbalisté TJ Slavoj Mýto (na archivním snímku hráči v modrých dresech) odstartovali (už 9. ledna) zimní přípravu pod vedením nového trenéra Petra Nyklese.
Mýtu začala dřina, do přípravy se zapojili dva hráči z Berouna a jeden ze Spojů

VOLEJBAL - Druholigové ženy VK Rokycany se v kategorii U20 střetnou v neděli 21. ledna s Českým Krumlovem. V hale gymnázia začnou souboje v 10 a ve 14 hodin.

STOLNÍ TENIS - Za stoly pokračují regionální i okresní třídy. Nejvýše je okres zastoupen divizním Sokolem Břasy, který v sobotu od 9 hodin přivítá Plzeňany a ve 14 hodin Klatovy.

Krajská liga, 9. kolo: HC Klatovy (na snímku hokejisté v bílých dresech) - HK Rokycany
HK Rokycany čeká zápas pravdy v Nejdku

KUŽELKY - Bohaté je sobotní dění na čtyřdráze v Jiráskově ulici: od 9 Rokycany C - Dobřany B (krajský přebor), ve 13 ženy SKK se Žižkovem (II. liga) a od 17 SKK Rokycany B - Tehovec (II. liga mužů).

FLORBAL - Plzeňská a Karlovarská liga mužů pokračuje v sobotu od rána v rokycanské házenkářské hale. FBC Rokycany B vyrukuje v 9 hodin na Domažlice B a v 11.20 na FBC Forsee Plzeň.