Strakonice–HK Rokycany 39:27 (18:11). Naši zástupci vyrazili k nepříjemnému soupeři, který sice na začátku sezóny několikrát zaváhal, ale poslední kola podzimu mu vyšla.

Rokycanským hráčům opět utekl začátek utkání a v patnácté minutě prohrávali 3:9. Slabá produktivita v útoku a technické chyby srážely hostující hráče na dno. K tomu se přidali i rozhodčí, kteří podle nezávislého pohledu pískali ve prospěch domácích a proti tomuto faktoru se nedá bojovat. I když v házené je možné všechno, poločasový výsledek 18:11 pro Jihočechy nedával moc nadějí na zvrat. Předpoklady se potvrdily a hosté i nadále pokračovali v bídném výkonu. Ve 45. minutě svítil na ukazateli skóre stav 28:18 a hrálo se téměř bez obran. Divoká přestřelka skončila nakonec výsledkem 39:27 pro Strakonice a nutno dodat, že hostující hráče zachránil od většího debaklu brankář Klička.

Sestava a branky Rokycan: Klička, Bílek – Vokurka 6, Kahovec 3, Zeleňanský 3, Kop 3, Valeš 2, Fencl 2, Otec 2, Moulis 2, Kozler 1/1, Ivanič 1, Holšan 1, Mužík 1.

Sedmičky 3/2 – 2/1.vyloučení 3:7 (ČK 0:1 – přímá Valeš). Diváků dorazilo 138.
Další výsledky: Talent Plzeň B–Ledeč 31:28, Slavia VŠ Plzeň–SK Praha 4 29:30, Písek–Bohemians 28:23, Chodov B–Třeboň B 32:30.