Kuželkáři SKK Rokycany si vedli úspěšně při mistrovství Plzeňského okresu.
Už včera jsme psali o triumfu Romana Pytlíka v kategorii mužů. Třetí místo obsadil Pavel Honsa a na krajský šampionát pojedou i další čtyři borci SKK. Podívejme se na další kategorie:

Ženy: v Dobřanech zvítězila Tereza Krákorová (SKK Rokycany) s rovnými 500 body. O osm kuželek zpět zaostala Findejsová (Slavoj Plzeň), které se náramně povedly dorážky a bronz brala Marcela Koukolíková (SKK Rokycany). Na krajské měření sil postoupily i dvě hráčky Škody VS Plzeň, zatímco kvarteto pořádajících Dobřan tabulku uzavíralo.

Junioři: další zlatá medaile do Rokycan zásluhou Štěpána Šreibera. Předstihl oddílového kolegu Michala Pytlíka o jediný bod.
Veselý skončil čtvrtý, Wohlmuth šestý a Holšan jedenáctý. Všech pět zástupců SKK jde dál!

Senioři: Ladislav Moulis na 7. a Josef Pauch na 9. místě si bez výraznějších problémů zajistili účast na mistrovství kraje.
Seniorky: Jaroslava Ženíšková byla jedinou reprezentantkou SKK a v Dobřanech se umístila uprostřed sedmičlenného startovního pole.
Dorostenci: ve Stříbře se mezi osmi hráči prezentovalo kvarteto z Rokycan. Neoslnilo, protože Andrlík skončil čtvrtý a trojice Bohuslav Šťastný, Jícha pořadí uzavírala. Přesto jde celá osmička do kraje.
Žákům se budeme věnovat zvlášť.