Zde jsou oficiální závěry:

Přítomni: V. Havránek, Moulis.

Omluveni: Šíša, Bezděk, Kotnauer.

Hosté: Spěváček, M. Havránek.

Kontrola úkolů: z jednání 01/2021 byly aktuální úkoly realizovány.

Příprava na valnou hromadu PKFS: ve středu 21. dubna se volebního zasedání krajského svazu zúčastní kompletní výkonný výbor PKFS.

Mládež: Matěj Spěváček podrobně nastínil vizi práce s mládeží po rozvolnění stávajících restrikcí.

Rozhodčí: Martin Havránek hovořil o stále nedostatečném počtu sudích pro řízení okresních tříd i o nepříznivé věkové struktuře. Nadále se bude věnovat nováčkům, kteří se přihlásili díky projektu FAČR.

Pokyny FAČR: do konce dubna musí výkonný výbor OFS a revizní komise zpracovat podklady pro zápis do spolkového rejstříku. Včetně čestných prohlášení, usnesení a zápisu z valné hromady. Zodpovídají: Havránek, Vildmon.

Malí Kohouti začali s tréninky

Rokycany – Trochu kostrbatě, ale přece jen s vidinou setkat se na trávníku, se dali dohromady malí fotbalisté FK Kohouti Rokycany. Ročník 2010 má za sebou středeční tréninky, při němž musel dodržet pět podmínek: dvojic mohlo být nanejvýš šest (celkem tedy 12 osob), dvojice musely dodržovat rozestupy alespoň 10 metrů, nebylo nutné používat roušky ani respirátory a uzavřené zůstaly vnitřní prostory areálu (šatny, sprchy).

Florbalisté FBC pálí kalorie

Rokycany – Soutěže ve florbalu byly sice předčasně ukončeny, ale členové oddílu FBC Rokycany jsou pořád aktivní. Během dubna plní další kolo výzvy.

Tentokrát jde o kalorie. Vyhrává tým, který jich spálí více a utkávají se muži proti ženám! Členové rodin a fanoušci si nyní nemohou vybrat, za jaké družstvo chtějí bojovat. Sdílené kalorie se připisují automaticky k týmu podle pohlaví.

Započítávají se pouze cílené sportovní aktivity staré maximálně osmačtyřicet hodin. Musí být jednoznačně zaznamenané sportovní aplikací a sdílené pod facebookovým příspěvkem nebo emailem

(info@fbc-rokycany.com) do konce dubna.