Osek - Litohlavy 19:24 (7:10). Domácí, oslabeni o distancovaného středopolaře Aubrechta, přivítali sousedy s nejlepším hráčem loňského Čechy versus Morava Radkem Tycarem, který svojí mimořádnou střeleckou potencí rozhodl utkání. Hostům se nedařilo v útoku jen v úvodu, kdy v 7. minutě byl stav nerozhodný 1:1. Osek ještě po deseti minutách vedl 4:2, ale pak se začala karta obracet. Litohlavští ještě do přestávky otočili stav a hned po změně stran odskočili na 9:14 ve 38. minutě.

Sokol pak provedl několik změn v obraně a výsledkem bylo dočasné zastavení Tycařova brankostroje a především vyrovnání stavu na 17:17. Poté si ale favorit šňůrou tří branek v rychlém sledu vzal zpět svůj náskok a do závěrečného hvizdu sudího Zdeňka Kuglera své vedení dokázal ještě zvýšit. Z výhry Litohlavských tak měli ohromnou radost především na severu Čech, protože Osek míří ke dnu tabulky.