Vezměme to ale od dospělých:

Muži: z prvenství se radovaly Příchovice, které ve finálovém turnaji porazily s Jistotou Brno i Dobrušku a s druhým Tymákovem remizovaly 11:11.

Ženy: rovněž mezi něžným pohlavím kralovaly zástupkyně z Plzeňského kraje. Triumfoval Tymákov s maximálním ziskem šesti bodů, druhá skončila Dobruška a třetí Přeštice.

Dorosty: kluci z Litohlav si zajistili postup v nýřanském semifinále, ale při závěrečném turnaji chyběli. Dorostenkám vévodily Nezvěstice.

Starší žáci: Litohlavy se rozjely do Ostravy a vracely se se stříbrem. Třikrát vyhrály o gól (Dobruška 11:10, Nezvěstice 26:25, Žatec 14:13), přesvědčivě porazily Studénku 20:12 a nestačily jen na vítězný Draken Brno (17:21). Vojtěch Kopecký byl vyhlášen nejlepším střelcem i útočníkem.

Ondřej Cink, na snímku z loňského ročníku vpravo s Jaroslavem Rybou z pořádajícího týmu, bude znovu největší hvězdou mezinárodního závodu ve Stupně.
Biková pomlázka ve Stupně. Mezi elitou se ukáže i Cink

Mladší žáci: další medaile pro TJ Litohlavy měla bronzový lesk. Ve finále, jehož dějištěm byla hala v Plzni - Bolevci, družstvo od Vršíčku rozdrtilo Bakov nad Jizerou 18:2, Žatec 17:4, Litice 13:5, remizovalo s Drakenem Brno 6:6 a podlehlo Svinovu 8:10. Ondřej Wohlmuth byl nejlepším střelcem, Patrik Novák nejlepším obráncem a Jan Roček zářil na postu brankáře.

Od čtvrtka do neděle absolvují mladí házenkáři TJ velikonoční soustředění v ejpovické hale.