I. liga: Nováček z Litohlav opět bojuje v Klabavě a čekají ho protivníci z Moravy. V sobotu od patnácti hodin Stará Ves nad Ondřejnicí a v neděli v 10.45 lídr z Brna!

II. liga: Výhodu domácího prostředí má z okresního trojlístku celek Ejpovic. V sobotním zápase ho od 15 hodin potrápí Bakov a v neděli od půl jedenácté Raspenava. Všenice a Stupno vyrážejí ven. V sobotu odpoledne do Řevnic a Podlázek, zítra v půl jedenácté dojde na výměnu protivníků.

Přebor mužů: V oblasti se schyluje k derby dvou zástupců z Rokycanska. Ejpovice B hostí Sokol Osek v neděli ve 13.30!

Přebor žen: SKH Stupno má po výbuchu v Chudenicích co napravovat. V neděli ve 13.30 přivítá Sokol Dobřív a hostující hráčky neprodají kůži lacino. Minule potrápily vedoucí Tymákov B. Sokol Osek se vypraví před nedělním obědem do Přeštic, výhoz je ve třináct hodin.

I. třída mužů: Pouze Všenice B nastupují z okresního kvartet před domácím publikem. V neděli od 13 hodin je čeká duel s Chudenicemi, píská zkušený Hucl. Litohlavy B se přesunou do Kyšic na 13.30 hodin a Dobřív jede do stejného místa na 15. hodinu. Až před sedmnáctou hodinou začne zápas Přeštice B - Osek B.