Litohlavy nečekaně prohrály v Rožmitálu

ROKYCANSKO - V čele II. ligy národních házenkářů se po čtvrtém kole usadili muži TJ Litohlavy.

21.9.2008

Ilustrační fotoFoto: Zdeněk Majer

Minulou sobotu a neděli lídr hostil pod Vršíčkem dva soupeře.

Litohlavy–Všenice 19:18 – okresní derby nezačalo pro domácí dobře. Brzy prohrávali o dvě branky a až ve čtvrté minutě poprvé skórovali. Následovala a do kabin odcházeli spokojenější Litohlavští. Náskok 8:7 však byl minimální.

Po změně stran se házenkáři pořádající TJ dostali až do čtyřgólového vedení, když svou střeleckou parketu našel Tycar. Zbytečně zbrklou střelbou však domácí udělali ze závěru zápasu drama. Soupeř dotáhl výsledek až na rozdíl jediného gólu. Střelci TJ Litohlavy: Tycar 13, Martínek 4, P. Šnajdr 2 branky.

Litohlavy–žatec 25:12 – druhý den se zápas hrál v chladném a větrném podzimu. Domácí mužstvo nastupovalo s cílem získat další cenné body. Tomuto předsevzetí odpovídal i tlak TJ od prvních minut. Poprvé v podzimní části sezony vedli už na začátku a vedení zvyšovali hlavně zásluhou Tycara. V prvním poločase doslova soupeře převálcovali a výsledek poločasu 13:4 svědčí o převaze mužstva Litohlav.

Ve druhém poločase trend hry pokračoval. Do zápasu byli nasazeni i další hráči ze střídačky. Autoři branek: Tycar 17, P. Šnajdr pět, Vágner tři.

5. kolo: aktuálně jsme pro vás přichystali výsledky všech sobotních střetnutí (nejsou započítány v tabulce): Všenice - Bakov 16:15 (8:9), Most - Řevnice 20:19 (9:10), Žatec - Litvínov 15:18 (10:7), Rožmitál - Litohlavy 23:21 (13:12), Nezvěstice - Tymákov 15:12 (7:5), Ejpovice - Osek 19:14 (11:10). Do čela se probojoval Most.

(sjo)

21.9.2008 VSTUP DO DISKUSE
Prezident Miloš Zeman dorazil do Plzně

Michaela Janová napekla Zemanovi švestkové koláče

Kuželkáři zvládli drama s Interem

Osmdesátiletý senior nesměl řídit. Dojel do hospody

Rokycany – Rokycanští policisté prověřují od pondělí jednání motoristy, který usedl za volat, aniž by směl řídit.

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Plzeň – Povzbuzeni vítězstvím v prestižním duelu nad pražskou Spartou odlétají ve středu fotbalisté Viktorie Plzeň k dalšímu těžkému zápasu – k utkání základní skupiny Evropské ligy se švýcarským FC Lugano.

Z garáže v Kotelské zmizely pneumatiky, helma i vrtačka

Rokycany – Rokycanští policisté šetří vloupání do garáže v Kotelské ulici.

Škodovka prohrála, přesto je první

Litvínov, Plzeň – Hokejisté Škody Plzeň sice v úterním 14. kole prohráli na ledě posledního Litvínova po prodloužení 1:2, přesto se vyhoupli do čela extraligy  před Kometu. Obhájci titulu totiž vyšli naprázdno v Třinci, ale za Škodovkou zaostávají na začátku druhé čtvrtiny jen o skóre.